Lietuvos Buriuotojų Sąjungos akredituota
A.Dovydėno "Kreiserinio Buriavimo Mokykla"
Mokymo įstaigos akreditavimo liudijimas Nr.1

Tikslas: Mokyti buriavimo.
Vizija: Marinistinė kultūra - tai asmenybės raštingumo dalis. Su ja turi būti susipažinę visi žmonės, laikantys save raštingais.
Misija: Kartu padaryti tai, ką pavieniui sunku pasiekti.

Mokykla įkurta 2005 metais. 2015 m. balandžio 18-os dienos duomenimis Mokyklą baigė 60 kursantų grupių. Viso 885 žmonės. Kvalifikacijos kėlimo praktiką jūroje atliko 376 žmogus (pradedant nuo 2007 metų ir iki 2015 rugsėjo 15-os). Bendroje Mokykos ir Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos programoje "Išgyvenimo technikos ir Pirmoji pagalba" (SOLAS kursai pagal IMO STCW 75 konvenciją) dalyvavo 54 žmonės (nuo 2011 sausio mėnesio iki 2014-05-10). Išduoti 223 Įgulos nario pažymėjimai. Tai vienintelė Mokykla Lietuvoje, veikianti Vilniuje ir Klaipėdoje pagal tą pačią medžiagą. Abiejuose miestuose galima įgyti vienodos kokybės teorines ir praktines žinias. Visi dėstytojai yra atlikę Mokyklos atestacinius mokymus, bei baigę SOLAS kursus.

Žiemos mėnesiais dėstomi teoriniai kursai, kurie sudaryti remiantis standartinėmis Lietuvos Buriuotoju Sąjungos mokymo programomis. Teorijos kursai organizuojami du kartus: iki Naujųjų ir po Naujųjų Metų. Daugiau apie paskaitų tvarką skaitykite rubrikoje Kaip viskas vyksta -> "I-a ir II-a eilė". Registruokitės atsiuntę duomenis, kurių formą rasite rubrikoje Kaip viskas vyksta -> "Registracija". Registruotis galima bet kuriuo metų laiku. Vasaros mėnesiais mokyklos Partneriai veda praktinius mokymus, skirtus I-os ir II-os eilės vairininko kvalifikacijoms įgyti. Pradedama nuo balandžio mėnesio. Praktikos mokomasi po teorinio kurso išklausymo. Dėl praktikos tarkitės su Mokyklos "praktikos" partneriais. Daugiau apie tai skaitykite rubrikoje "Kaip įgyti praktiką".
Žodis "SAILING" surinktas tarptautinių vėliavėlių sąvado kodu.
Kreiserinio Buriavimo Mokyklos Vimpelas

Pagrindinės žinios apie Kreiserinio Buriavimo Mokyklą

Mokytkla yra "Mėlyunosios vėliavos" programos dalyvė.
Pagrindinės žinios apie Kreiserinio Buriavimo Mokyklą

Tikslas: Mokyti buriavimo.
Vizija: Marinistinė kultūra - tai asmenybės raštingumo dalis. Su ja turi būti susipažinę visi žmonės, laikantys save raštingais.
Misija: Kartu padaryti tai, ką pavieniui sunku pasiekti.

Mokykla įkurta 2005 metais. 2019 m. balandžio 27-os dienos duomenimis Mokyklą baigė 83 kursantų grupės. Viso 1'260 žmonių. VHF radijo operatoriaus kursus 2019 metų kovo 29-os dienos duomenimis yra baigę 67 žmonės. Kvalifikacijos kėlimo praktiką jūroje atliko 560 žmonių (pradedant nuo 2007 metų ir iki 2018 liepos 7-os). Bendroje Mokykos ir Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos programoje "Išgyvenimo technikos ir Pirmoji pagalba" (SOLAS kursai pagal IMO STCW 75 konvenciją) dalyvavo 54 žmonės (nuo 2011 sausio mėnesio iki 2017-11-12). Išduotas 411 Įgulos nario pažymėjimų vaikams. Tai vienintelė Mokykla Lietuvoje, veikianti Vilniuje ir Klaipėdoje pagal tą pačią mokymo metodiką. Abiejuose miestuose galima įgyti vienodos kokybės teorines ir praktines žinias. Dėstytojai yra atlikę Mokyklos atestacinius mokymus, bei baigę SOLAS ir GMDSS kursus.

Žiemos mėnesiais dėstomi teoriniai kursai, kurie sudaryti remiantis standartinėmis Lietuvos Buriuotoju Sąjungos mokymo programomis. Teorijos kursai organizuojami du kartus: iki Naujųjų ir po Naujųjų Metų. Daugiau apie paskaitų tvarką skaitykite rubrikoje Teorija -> Vidaus/Pakrančių. Registruokitės atsiuntę duomenis, kurių formą rasite rubrikoje Teorija -> "Registracija. Registruotis galima bet kuriuo metų laiku. Vasaros mėnesiais mokyklos Partneriai veda praktinius mokymus, skirtus visoms vadų kvalifikacijoms įgyti. Pradedama nuo balandžio mėnesio. Praktikos mokomasi po teorinio kurso išklausymo. Dėl praktikos tarkitės su Mokyklos "praktikos" partneriais. Daugiau apie tai skaitykite rubrikoje "Praktika".


2019-03-12. Buriavimo kursai Vilniuje ir Klaipėdoje prasidės spalio 5-ą dieną. VHF radijo operatoriaus kursai Vilniuje - lapkričio 17-ą diena. VHF radijo kursai Klaipėdoje lapkričio 8-ą dieną. Registracija.

2017-12-12. Patvirtintos naujos LBS burinių jachtų laivavedžių diplomavimo taisykles, kurios įsigaliojo nuo 2018-01-01.

2018-10-23. Sukurtas naujas tinklapio MENIU punktas "Egzaminai: -> Sveikatos pažyma".

2018-10-16. Naujai patvirtinti Egzaminų įkainiai 2018-10-09.